Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ETR órarend kitöltése?

ETR órarend kitöltése?

Figyelt kérdés
sziasztok! máravégre sikerütl felvenni a kívánt óráimat, csak arra lennék kíváncsi, hogy az órarendet h tudom megcsinálni? PTE-TTK-s vagyok amúgy.
2010. szept. 10. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hol tudod megcsinálni? Amilyen órákat felvettél az az órarended! Ottvan mellette az óra helye és időpontja, és még egy órarend menü az etr-ben ahol láthatod is.
2010. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na ez az. az órarend menüben semmi nincs. mondjuk PTE honlapján megtaláltam az órarendet, de az etr órarend menüjében nincs semmi. esetleg amiett lenne mert még nem zártam le? még fel akarok venni 2 kurzust, csak azért.
2010. szept. 10. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

én szte-es vagyok,és nekem is így van

ne aggódj mindent jól csináltál,vehetsz még fel órát,és ha lezárod akkor se látod majd az órarendedben

időbe telik míg megcsinálják rendesen

2010. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szte-s vagyok, és állítom, hogy az etr-es órarend egy nagy kalap .... :D (bár nem tudom, nálatok mennyiben más) A fele órámat ki se írja, a másikat igen, de rossz időpontra... Nem kell vele törődni. Összeírod magadnak az óráidat, pont. Nekünk felsőbbévesek mind azt mondták, hogy amióta egyetemisták, etr órarend még nem működött jól.
2010. szept. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SZTE-s vagyok én is, és igen állíthatom, hogy normális nem lesz, mert ahhoz úgy is kell felraknia a tanárnak az órát, hogy az ETR tudjon belőle órarendet csinálni.
2010. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja, jó. csak azért kérdeztem meg itt is, mert általában én vagyok hülyének beállítva, noha ezt nem állítanám :)))) ok, majd még érdeklődöm másfelől is, de köszi azért a válaszokat!
2010. szept. 11. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!