Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így teljesítettem a tantárgyat...

Így teljesítettem a tantárgyat vagy sem?

Figyelt kérdés
A félév közbeni ZH-k elégséges eredményűek lettek, viszont én nem fogadtam el a megajánlott jegyet, és elmentem vizsgázni. A vizsga azonban bukó lett. Gondolom most fel kell vennem újra a tárgyat, de a Neptun rendszerben mégse jelzi, hogy fel kellene vennem.

2022. febr. 1. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg őszi féléves tantárgy és tavaszi félévben nem indul ezért nem irja ki. Legközelebb csak őszi félévben tudod majd újra próbálni.
2022. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogja jelezni, hogy mit kellene felvenned. A tárgyat buktad, leckekönyvben nézz rá esetleg, hogy milyen eredménnyel zárult, ha egyes akkor vedd fel, max annyi hogy vizsgakurzusos lesz a tárgyad.
2022. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Leckekönyvben az aláírás szerepel, majd az elégséges és az elégtelen. A második félévre nem tudom felvenni a vizsgakurzust.
2022. febr. 1. 01:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az utolsónak beírt jegy számít. Ennek megfelelően ha valaki egy sikeres vizsgát megismétel egy jobb jegy reményében, és az nem sikerül, az elégtelennek minősül. A tárgyat tehát nem teljesítetted. Valószínűleg csak jövő szeptemberben tudod újra felvenni, mert már túl késő a vizsgakurzusként való tárgymeghirdetés kérvényezése. De azért kérdezd meg a tanárodat, hátha még lehetséges. Ha emiatt ráépülő tárgyakat nem tudsz felvenni, lehet, hogy megkönyörülnek rajtad.
2022. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csupa 2-es zh-kal nagy ostobaság volt nem elfogadni a jegyet, biztos lehettél volna benne, hogy meg fog buktatni.
2022. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis tanulópénz. Ha a zh-k is alig jönnek össze, nem kell emberkedni.
2022. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, én örültem volna a megajánlott jegy létezésének is, akárhányas. De jól kitoltál magaddal, mert valószínűleg nem indítják ezek szerint keresztféléven, csak szeptemberben, tehát ha volt erre a tárgyadra épülés ebben a tavaszi félévben, akkor még azokat sem fogod tudni sajnos felvenni.
2022. febr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Jobb lett volna elfogadni, már mindegy. Egyes számú szabály: megajánlott jegyet mindig minden körülmények között elfogadunk!
2022. febr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!