Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha újrafelvételiztem ugyanarra...

Ha újrafelvételiztem ugyanarra a szakra, amit már egyszer otthagytam, akkor a korábban teljesített tantárgyaimat hol/hogyan tudom elfogadtatni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már van Tanulmányi Osztály?

#tantárgy elfogadás
2020. júl. 30. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztály. Hát hívogatod őket es megtudod. Weboldalon fen kell legyenek. Vagy egyetem/koli face csoportban megkérdezed mikortól vannak, vagy a teloszamot.
2020. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Néhány papírt kell kitölteni, formaság volt. Elég az első héten keresni őket emiatt.
2020. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igazából nézegettem itt a kérvényeket, de nem nagyon találtam ami nekem kéne.

Vagy majd ők adják?

2020. júl. 30. 17:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy listát kellett leadnom a tanulmányin a tárgy neve, oktató neve, dátum, jegy stb. és ez alapján végezték el, nemigen emlékszem letölthető formanyomtatványra, de hát minden suliban biztos máshogy van (SZIE volt nekem).
2020. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Írhatom kézzel is?
2020. júl. 30. 17:48
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én emailben küldtem el. Beszélj egy tanulmányissal beiratkozáskor, mert az mindenképp lesz neked is, és akkor elmondják, mit kell tenned. Most még nem vagy az iskola hallgatója, ha jól értem, nincs hallgatói jogviszonyod, az a beiratkozással jön létre, addig fiktív kérdés a kérdésed.


Tanulmányi osztály a nyár közepén ilyesmivel nem foglalkozik. A beiratkozás és az utána levő regisztrációs hét alkalmas az ilyen ügyek elintézésére.


Addig azonban hasznos, ha összeírod magadnak a listát, amit el akarsz fogadtatni. Legalább nem akkor kell majd.

2020. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. júl. 30. 18:19
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
velem is ugyanez a helyzet, én írtam nekik emailt, most várom a válaszukat :)
2020. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Visszaírtak már sorstársam?:D
2020. júl. 31. 19:28
 10/17 anonim válasza:
Mindenképpen írj a tanulmányi osztálynak. Én Bsc képzésen teljesített tárgyaim elfogadtatását intézem most, a tanulmányi oszály mindig válaszolt a kérdéseimre. Az én esetemben a Kredit Átviteli Bizottság a befogadásról szóló döntést a reisztrációs hét első napján hozza meg a TVSZ szerint. Csak egyszer adhatsz be ilyen kérelmet a képzési idő során, ráadásul esélyes, hogy a tantárgyi tematikákat is csatolnod kell a kérelemhez.
2020. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!