Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik, ha a képzés...

Mi történik, ha a képzés teljes időtartama (6 félév) alatt nem teljesítem a 180 kreditet, mert nem vettem fel egyetlen szabadon választott tárgyat sem? Csak annyi hogy nem kapok diplomát amíg nincs meg? Maradhatok még egy plusz félévet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Milyen szak ez, hogy 10-11 tárgyból jön össze 30 kredit?
2022. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem harminc, csak 25. Az előző félévben 28 volt.
2022. febr. 4. 09:14
 13/15 A kérdező kommentje:
Ekke, történelem alapképzés, levelező.
2022. febr. 4. 09:14
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, hát olyan szakon, ahol csak tanulni/magolni kell, ott megértem, hogy 2-3 kredit csak egy tárgy, mivel a kreditértéket az alapján határozzák meg, hogy adott félévben mennyi tanulói munkaórát kell belefektetni a teljesítéshez.
2022. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért? Van olyan szak egyetemen vagy főiskolán ahol nem kell magolni, nincs száraz szakirodalom? Jó lehet valahol kevesebb van, de biztos vagyok benne hogy még informatika szakon is van olyan tárgy ahol be kell magolni sok száraz anyagot, ha mást nem, a történeti részt. Az egyetem erről szól nem? Tanuljunk meg rengeteg felesleges dolgot, amire csak azért van szükség, hogy ráírhassák a papírra. A szabválokat is azért vesszük fel hogy meglegyen a kredit, semmi szükség rájuk amúgy a képzettséghez csak maximum jól jönnek.
2022. febr. 4. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!