Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha túlléptem az egyetemi...

Ha túlléptem az egyetemi képzés során a képzési idő másfélszeresét, akkor a visszafizetési kötelezettségem mikortól indul? Az abszolválás vagy a diploma megszerzésének dátumától?

Figyelt kérdés
Tanulmányok során túlléptem a képzési idő másfélszeresét és nem abban a félévben záróvizsgáztam, mint amelyikben abszolváltam, hanem fél évvel később. Ebben az esetben az én visszafizetési kötelezettségem (amit ledolgozhatok), mikortól indul?

2022. jan. 27. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Abszolválás időpontjától indul.
2022. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha nyelvet tanulsz és tudod igazolni, hogy a nyelvvizsga miatt egy akkreditált képzésen veszel részt, akkor kitolhatod ezt az időpontot. Persze akkor le kell nyelvvizsgáznod határidőn belül.
2022. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam el figyelmesebben a kérdést. Akkor tárgytalan a válaszom :)
2022. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. Ilyen nincs!
2022. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
4. Oklevélszerzési határidő felfüggesztésére keress rá. Én kicsúsztam sajnos az időből és így nyertem még egy félévet.
2022. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt nincs szó arról, hogy a kérdező nem szerezte már meg a diplomáját.
2022. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de ha olvastad a hármas kommentemet, akkor láttad, hogy ki is javítottam magam.m, az ötös hozzászólásomban pedig csak adtam egy útmutatót, ami alapján rá lehet keresni, hogy igenis van ilyen. Fölösleges kukacoskodni.
2022. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan kéne tudnom, hogy te válaszolgatsz?
2022. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán szövegértés kérdése. #2 megírtam a nyelvtanulásos lehetőséget #3leírtam,h figyelmesebb olvasás után tárgytalannak érzem a válaszom #5válaszoltam az "ilyen nincs" válaszra
2022. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!