Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényelhetek még diákigazolványt?

Igényelhetek még diákigazolványt?

Figyelt kérdés
Lemaradtam az igénylésről, mert azt hittem levelező tagozaton nem jár. Már tudom, hogy igen, de utólag tudok még igényelni?
2010. szept. 10. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mindig lehet igényelni az év során, csak az igénylés és átvétel között 2-3 hónap a különbség.
2010. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egész évben bármikor lehet, csak talán úgy drágább.
2010. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kapsz egy ideigleneset, ami 360 forintba kerül, a rendes 1600 forintba. Mindkettőhöz kell képet vinned, az ideigleneset úgy csinálták egy ismerősömnek, hogy az arcképes és adatos részt üresen hagyták és egy kártyára tették a fotóját, pecsételték le és írták rá az adatait.


19/F

2010. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze. én is tegnap előtt adtam be. TO-n kérsz papírt, kitöltöd, rányomod a fényképet, feladod a csekket az 1600 forinttal és vársz, míg megjön. :-)
2010. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!