Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy okj-s tanfoly...

Jelentkeztem egy okj-s tanfolyamra. Ha felvesznek (ez még júniusban kiderül), akkor igényelhetek hát nem diákigazolványt, de azt helyettesítő papírt? Amivel mondjuk utazhatok stb?

Figyelt kérdés
sztem nem, cs egyik ismerősöm nagyon erősködik, úgyh gondoltam megkérdezem
2011. jún. 4. 23:53
 1/6 anonim válasza:
Ha nappali tagozatra mész akkor kezdeményezhetsz diákigazolványt. Ha estire akkor nem tudom. De érdeklödj a suli honpalján ahova jelentkeztél, ott fel kell, hogy legyen tüntetve.
2011. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha iskolarendszerű OKJ-re jelentkeztél, akkor nappalin, estin és levelezőn is kapsz diákot, de a levelezősre sokkal kevesebb kedvezmény jár (utazásra viszont ugyanúgy használható, mint a nappalis, úgy tudom).
2011. jún. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van diákigazolvány. A nappalis az nappalis, azt gondolom nem kell bemutatni, az esti meg a levelező pedig azt hiszem, csak úgy vehető igénybe utazási kedvezményre, hogy az iskola és a lakóhely között, tehát ha mondjuk nem ugyan abban a városban laksz, mint ahol tanulsz.
2011. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem csak a diákbérletre vonatkozik? Bár az a nappalisnál is így van. Ha jegyet veszel, akkor csak az 50%-os kedvezményt lehet igénybe venni azzal is.


Nem tudom, most hirtelen hol lehetne ennek utánanézni (valami jogszabály esetleg). A diakigazolvany.hu oldalt pedig már vagy egy éve "karbantartják"...

2011. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na a legfontosabbat kifelejtettem a kérdésből..hogyha kiderül h felvettek akkor már júniusban igényelhetek ilyen papírt?
2011. jún. 6. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2018. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!