Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakiskolai ösztöndíj? Hogy...

Szakiskolai ösztöndíj? Hogy is működik ez? A fiúk kapnak mi lányok nem?

Figyelt kérdés

Év elején bejelentették,hogy mivel ez év nálunk már gyakorlati,ezért 10k ösztöndíjat+átlag alapján számolt pénzt kapunk havonta(max 30e). én ennek örültem nagyon,mert nem valami jó az anyagi helyzetünk (külön élek már párommal) és így nem kell mindennap feltétlen güriznem meloban csak hétvégén.


Ma kiderült,hogy a fiúszakmák kapnak pénzt a lányosok nem. (fodrász és szabó,én női szabónak tanulok).


Viszont hallottam,hogy szociális alapon is lehet ösztöndíjat igényelni. Mi legyen,hova forduljak? a fél iskola felháborodott a döntésen,mert sokan már számlát is nyitottak a pénzre(köztük én is).


Fer ez egyáltalán?


2010. szept. 10. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!