Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor vezették be Magyarország...

Mikor vezették be Magyarországon a gagyi összevont gyengített érettségit, ahol a szakközepes meg a gimis érettségi ugyanaz lett? Ezzel megszűnt a magasabb követelményű elit, azaz gimnáziumi érettségi kategória.

Figyelt kérdés
Mikor vezették be Magyarországon a gagyi összevont gyengített érettségit, ahol a szakközepes meg a gimis érettségi ugyanaz lett? Ezzel megszűnt a magasabb követelményű elit, azaz gimnáziumi érettségi kategória.

#érettségi #fogyatékos #gyengített érettségi
2022. febr. 6. 12:15
1 2 3 4 5
 31/49 Mojjo ***** válasza:
100%
@30: Azt hol lehet megnézni, hogy ezek a számok konkrétan milyen feladatokat takarnak?
2022. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
31: Szerintem a kérdezőnek fogalma sincs erről. Egyébként ennek a listának a hitelessége erősen megkérdőjelezhető. Véletlenszámokat én is tudok egymás mögé írni...
2022. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
2022. febr. 6. 22:48
 34/49 A kérdező kommentje:

"31: Szerintem a kérdezőnek fogalma sincs erről. Egyébként ennek a listának a hitelessége erősen megkérdőjelezhető. Véletlenszámokat én is tudok egymás mögé írni..."


Neked még érettségid sincs, ha nem láttál ilyen középiskolai feladatgyűjteményt...

2022. febr. 6. 22:49
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
33: És itt tetszik tévedni, mert nem ennek a feladatgyűjteménynek a feladat számozása volt az érettségi tétel. De a hülye én vagyok, és én emlékszem rosszul, te meg mindent tudsz.
2022. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
És olvasd el amit az általad linkelt feladatgyűjteményhez írt az általad linkelt oldal, máris rájössz, hogy miért állítasz téves dolgokat. De irtózatosan okos vagy.
2022. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező által linkelt feladatszámok

Gimnázium 2002.: 799. 1750. 3485. 2333. 3219. 1597. 74.

Szakközép 2002.: 799. 1750. 3485. 2333. 3219. 1597. 74.

Itt szépen látszik, hogy a szakközépben tényleg gyengébb feladatokat kaptak! Ja, mégsem.


Egyébként a gimnáziumi és szakközepes feladatok között mindkét oldalon megtalálható azonos feladatszámokból van bőven...

2022. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 Mojjo ***** válasza:
100%
De egyébként még ha mindig mindenhol más feladatszámokat látnánk - van olyanból is bőven, ahol rengeteg feladatszám más - sem jelentene semmit, mert nem tudjuk, a számok milyen feladatokat takarnak. Így nem lehet a nehézséget összehasonlítani - nyilván a kérdező sem tudta ezt megtenni, hisz szegény azt hiszi, a sárga feladatgyűjtemény számai ezek a feladatszámok, és minden évben a sárga feladatgyűjteményből válogatták ki az érettségi feladatokat. Mondjuk az kőkemény, hogy valaki frankón tényleg ezt hiszi...
2022. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
#38 A kérdező valótlanságot tartalmazó kérdésre vár választ, amit egyébként több hozzászólásában saját maga is cáfol. Mégis mi a fenéért próbáljuk meggyőzni bármiről is?
2022. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

A szakmunkáshoz hasonlóan buta vagy viselkedészavaros gyerekek jártak szakközépbe akiknek a továbbtanulás nem volt prioritás. Ezeknek többsége épphogy átcsúszott minden évben, nekik nem lehetett gimnáziumi szintű feladatokat adni.


És igen, csak a sárga könyvből (legtöbbszőr sárga színű de nem kizárólagosan, mert kiadótól is függött) lehetett bármiféle feladatot feladni érettségire.

2022. febr. 7. 07:34
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!