Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zenészek, zenét tanulók!...

Zenészek, zenét tanulók! Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés

Évek óta csellózom, de nincs semmi féle végzettségem. Csak egy alapfokút végeztem el és van egy bizonyítványom, amivel állítólag nem tudok semmit sem kezdeni. Van valami lehetőség? Zenekarban nagyon szívesen játszanék, de zene akadémia/egyetem elvégzése nélkül állítólag nem juthat ok be.

Kérlek tudtok segíteni?



2022. febr. 7. 06:10
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Keress metál zenekarokat, sokszor nekik is kell csellista, és ők nem kérnek papírt.
2022. febr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Akadémiát nem a papír miatt várják el a komolyabb produkciókban, hanem a tudás miatt. Ez nem csak a hangszeres játékot jelenti, hanem a tanulási képességeket, memóriát, zenei rálátást, elméletet stb stb stb, ami megbízhatóan "használható" zenekari taggá tesz.


De vannak amatőr szimfonikus zenekarok, ahol a zenélés öröméért járnak össze, ott ez kevésbé számít. És te is alapíthatsz zenekart, pl. egy hobbi-vonósnégyest nem lehetetlen feladat összehozni. Jó muzsikálást!

2022. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, ötleteiteket!



Csak nem tudom, hogy hol keressem ezeket a zenekarokat. Van valami ötletek?

2022. febr. 8. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Videki egyetemre van eselyed bejutni, Zeneakademia neccesebb.
2023. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!