Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesi alól hogyan tudom magam...

Tesi alól hogyan tudom magam felmenteni?

Figyelt kérdés
Kerlek ne gondoljatok, hogy punnyadok vagy ilyesmi... Vékony alkat vagyok, és mindig szar bemenni tesizni, mert maga a tanar is egy kinzogep. Én nagyon szeretek mozogni, aerobicozom és táncolok is, viszont az osztaly előtt nagyon kellemetlenül érzem magam. Senki sem tud segiteni, beoltva nem vagyok (egeszsegi okok) igy szemelyi edzohoz sem mehetek hogy adjon egyesuleti kikerot. A szulo nem kerhet ki, és a 2 orvos ismerosom sem tud segiteni. Nagyon depresszios vagyok ebben az ugyben, sajnos rettegek a tesi órától... Kérlek ne nézz le, ha nincs ötleted inkább ugorj egy másik kérdésre. Köszönöm ha segítesz <3

2022. febr. 7. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akinek sérve vagy gerincproblémája volt, annak nem kellett tesizni, de cserében gyógytesire kellett járniuk kora reggel órák előtt vagy órák után. Ok nélkül szerintem senki nem fog felmentést adni. Esetleg állj neki otthon edzeni kicsit,hogy erősödj és több önbizalmad legyen órákon.
2022. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ortopéd orvos adhat felmentést. Ha van gerincferdülésed (vagy ha nincs, akkor talán meg tudod győzni, hogy akkor is adjon igazolást róla), akkor felmentenek a tesi alól, de cserébe gyógytornára kell járnod, ami ha van az iskolában, akkor arra, ha nincs, akkor keresned kell egy helyet, ahol tudsz rá járni.
2022. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

"hogyan tudom magam felmenteni?"

Írsz egy ilyet:


Felmentés


Alulírott XY felmentem saját magamat a tesi alól.

Kelt: ...

Aláírás: ...


Ennyi az egész.

2022. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,először is sajnállak, nagyon átérzem a helyzeted. Próbálj a háziorvosodnál szerezni elsősorban,hogy legyen idő kitalálni valamit. Azt írtad jársz mozogni ide oda,azzal nem váltható ki egy két óra sem? Ha egészségügyi okok miatt nsm vagy beoltva egy próbát ér az edző szerintem,erről te nem tehetsz. Szüleid mit mondanak,nincs valami ötletük? Ortopéd orvost is érdemes lenne megpróbálni,de akkor meg ott lesz a gyógytesi ha sikerül egyeltalán.
2022. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak orvos adhat felmentést. Fordulj az iskolaorvoshoz vagy a háziorvosodhoz.
2022. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!