Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az e-felvételibe meddig tudom...

Az e-felvételibe meddig tudom feltölteni a dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Középiskolai bizonyítvány, nyelvvizsga, ilyenekre gondolok

2022. febr. 12. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de minden info megtalálható itt: [link] Tessék összeszedni magad. :D
2022. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elküldted

De nem értem miért állanak itt bele emberekbe ilyenek miatt, mármint ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, ez is egyfajta tájékozódás szerintem

2022. febr. 12. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem álltam beléd, csupán egy baráti figyelmeztetés a segítség mellett. Egyetemen sokkal nagyobb önállóság kell, inkább már most hívja valaki fel a figyelmed, mint amikor már az egyetemen vagy, de ezen nem kell megsértődni sztem. Én is ilyen voltam anno. :D
2022. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja okés, semmi gond. Egyébként ennyire azért nem vagyok szétszórt, csak eléggé hirtelen (mondhatni majdnem utolsó pillanatban) jött a gondolat, hogy én idén már leadom a jelentkezést (4+1 éves technikumban tanulok, most van a 4. évem)
2022. febr. 13. 18:29
 5/7 A kérdező kommentje:
És mivel eddig úgy voltam vele, hogy maradok arra a +1 évre is, így nem nagyon foglalkoztam a témával és nem informáltam túl a magamat :DDD
2022. febr. 13. 18:30
 6/7 A kérdező kommentje:
túl magamat*
2022. febr. 13. 18:31
 7/7 A kérdező kommentje:
túlságosan magamat* na jó összejött végre xDDDD
2022. febr. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!