Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány darab vizsga szokott...

Hány darab vizsga szokott lenni pszichológia szakon egy félévben?

Figyelt kérdés

2022. febr. 13. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapképzésen nekem kb. 4-8 körül volt, idővel egyre kevesebb lett. Plusz hozzáad ugye, ha buksz és ismételni kell.
2022. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
6-14 között voltak nekem
2022. febr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De járok most egy másik szakra, itt 3-4 vizsga van csak, de az jobban kicsinál. Szóval nem sokat mond ez a szám.
2022. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizsgák száma számít, hanem a nehézségük. A tárgyakhoz rendelt kreditértékek az égvilágon semmit nem mondanak arról, hogy mennyire nehéz egy vizsga. Vannak vizsgák, amelyekre az abszolút minimum két hét kemény tanulás reggeltől estig, míg vannak vizsgák, amelyekre elég két-három nap felkészülés. Általában arra számíthatsz, hogy a vizsgaidőszakokban csak akkor van esélyed minden vizsgát megcsinálni, ha előtte a félév közben követted az anyagot, s a vizsgára készülés csak ismétlés. De úgy sem könnyű.
2022. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

(Első vagyok.)

Amit a többiek írtak, az nálam is igaz volt. Hiába volt kevesebb vizsgám, ahogy teltek a félévek, az a kevés vizsga általában nehezebb volt. Szóval négy vizsgával is kellett legalább annyit tanulnom, mint nyolccal. A mesterképzésről pedig szintén az a tapasztalatom, hogy nincs sok vizsga, de az nem jelenti azt, hogy bármivel is kevesebbet várnak el, sőt.

2022. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. febr. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!