Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6 ève leraktam a vagyonőri...

Himsoviniszta kérdése:

6 ève leraktam a vagyonőri vizsgát, de szerintem lejárt a vagyonőri igazolványom. Kell valami vizsgát tennem! hogy újra igènyelhessem,ha igen,akkor mennyibe fáj?

Figyelt kérdés
Munkanelkul maradtam sajnos egy rosszul sikerult vallalkozas miatt, ezert az egyik szakmamban a vagyonoriben szeretnek melozni. Kell tegyek valami vizsgat,ha ujra igenyelni akarom az igazolvanyt?

2022. febr. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Az igazolványcseréhez ugyanazokat az okmányokat kell benyújtani - és ugyanolyan összegű illetékeket fizetni -, mint az új igazolvány kiváltásakor.


Tehát első lépésként ki kell váltani a HATÓSÁGI ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNYT. (Az ehhez szükséges nyomtatvány a postán szerezhető be, ára 155,- Ft. Az űrlapot nyomtatott nagybetűvel kell kitölteni! Az eljárási díj 3.100,- Ft, melyet a borítékban levő csekken kell befizetni! A kérőlapot és a 3.100 forintos befizetést igazoló csekk feladóvevényét postai úton kell megküldeni a kiállításra jogosult szerv címére: Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala 1475 Budapest, Pf. 172.)


Ha megérkezik, akkor be kell adni a rendőrségen a kérelmet - 6900 forint -.


nem kell újabb vizsgát tenni

2022. febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm,hallottam valami különbözeti vizsgáról, azèrt nem voltam kèpben.
2022. febr. 15. 10:12
 3/4 anonim válasza:

Erkölcsi már nem kell. A rendőrség intézi.


Különbözeti viszont 5 évente kell!

2022. febr. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!