Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a pedofiloknak engedélyezni kéne, hogy önként igényelhessenek kegyes halált? (Első sorban pedofilok válaszát várom, de jöhet más is, csak legyen indokolva, megfontolva. )

Figyelt kérdés

A szabályokat végig olvastam, lehetőleg ne töröljék.


Ez nem gyűlöletkeltés, provokáció, vagy sértegetés. Ezek már mind adottak a világban, és épp a téma feszültségkeltő mivolta miatt különösen kérem, hogy a kérdésre válaszoljatok.


Első sorban pedofilokat kérdeznék, hisz róluk szól a dolog, érdekelne, hogy igényelnék-e a fájdalommentes kivégeztetésüket.


Másod sorban kívülállók véleményét.


Lényeg az, hogy vélemény legyen, ne csak egy "pusztuljanak", vagy hasonló beírás.


A felvetés már régen merült fel bennem, hisz kétoldalú megoldást nyújtana. A társadalom gyűlöli a pedofilokat általánosságban, eszetlenül és kegyetlenül. A pedofilokat az emberek a sorozatgyilkosoktól is jobban gyűlölik, mert csak az erőszak, a bűn, a lelketlen kegyetlenség jut róla eszükbe. Ezen nem igazán lehet változtatni. A pedofiloknak esélyük sincs kiállni magukért, hogy nem feltétlenül aljasak és mivel is jár ez elszenvedőként, mint régen a melegeknek volt, mert ott úgy tekintik (mára), "döntésképesek" a személyek, mert már nagyfiúk, nagylányok. Ha bárki felszólalna, egy világ ugrana rá, és vernék halálra. Még a rendőrség is szemet hunyna felette valószínűleg.

Ugyanakkor elég sok pedofil is van, aki végig szenvedi az életét, többek közt emiatt, ha öngyilkosságba kell menekülnie, az is fájdalmas.


Szerintem ez egy kétoldalú megoldást nyújthatna. A "normális" emberek boldogok lehetnének, örülhetnének maguknak, hogy sok pedofil megszűnik létezni, eltemetik őket, a pedofilok pedig afféle megváltást kapnának, nem kéne tovább szenvedniük az életben ettől.


Számítok rá, hogy jönnek majd kitérő érvelések is, mely szerint menjen el pszichiáterhez, kasztráltassa magát, csukják le, szedjen gyógyszert... ezek nem megoldások. Nézzen mindenki csak magába. Boldogabb lenne, ha tiltott lenne a saját identitása, és ezért kasztrálnák? Vagy gyógyszereznék? Vagy pszichiáterhez járatnák? Ez csak annyira betegség, mint homokosnak lenni. Tudom, hogy ezzel sokan nem fognak egyet érteni, de úgy gondolom ez csak azért van, mert képtelen beleképzelni magát, hogy ilyen is van, és nem saját akaratából lett az, ami, ahogy a melegek sem. Ki gondolja, hogy a melegeket gyógyítani lehet? Nem lehet. Szerintem ezzel a legtöbb meleg egyet értene. Voltak rá próbálkozások. Köztük is sokan lettek öngyilkosok. Vagy elég csak megnézni a Kódjátszmát, akkoriban a melegség illegális volt, kasztrálták is annak módja szerint, és mi lett belőle. Ez nem egy afféle illegális szenvedélybetegség, mint a drogok. Ez egy bekódolt dolog, mint a melegség.


Szóval, azt gondolom, hogyha ilyen mértékű, és rendíthetetlen a többségi gyűlölet, csak a büntetés, a fenyegetés, az elverés, hasonlók járnak az emberek fejében, akkor miért ne lenne egyszerűbb megadni a lehetőséget azoknak, akik szenvednek, hogy önként elmehessenek és elaltathassák magukat, végleg? Megismétlem, nem betegség, jellemzően nem gyógyítható, életre szól, mint a melegség. A pszichiáterek elnyomni, burokba zárni szokták az ilyeneket, sokkal többet ők sem tudnak.


Nem köntörfalazok, abban reménykedek, hogy mindenki egyet ért abban, hogy engedélyeztetni kéne, bár már előre látom, hogy ismételgethetem a kérdés leírását egyeseknek, amennyi IQ bajnok van. Ez csak egy lehetőség lenne, nem halálbüntetés. De várom és köszönöm a véleményeket.



2017. márc. 16. 18:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem egészen ugyanaz a kategória, mint a homoszexualitás, biszexualitás, aszexualitás, panszexualitás és egyebek. Ezek ugyanis mind nemekre vonatkoznak, az ilyen jellegű párkapcsolatok két egyenrangú kamasz vagy felnőtt ember között jönnek létre. A pedofília viszont életkorra vonatkozik, és a felek ebből a szempontból nem egyenrangúak, a kiskorú gyakorlatilag ki van szolgáltatva a másiknak. De abban egyetértek, hogy aki pedofil, az nagyon nehéz helyzetben van.


Magáról a kérdésről annyit, hogy ezzel az erővel elég sok olyan embercsoport van, akiknek engedélyezni lehetne a "kegyes halált". Elég sokféle állapot van, ami jelentősen lerontja az életszínvonalat. Autistáktól kezdve Down-szindrómásokon át egészen a vakokig, siketekig mindenki joggal mondhatná, hogy neki így túl nehéz az élet és meg akar halni.

2017. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkiben megengedném a kegyes halált aki nem képes ártás nélküli életre. Meg annak is aki képes csak meg akar halni. Mint a Trónok Harcában, lenne egy ilyen szent templom.
2017. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy egy pedofil meg akarna halni. Főleg, ha még fiatal.
2017. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Ez kétélű fegyver, hisz az ember gonosz, biztosan találna módszert arra hogy az ellenségére bizonyíthassa a pedofíliát akkor is, ha távol áll tőle. Én inkább azt támogatnám, min valamelyik országban, talán Amerikában, hogy a pedofilokat, erőszaktevőket kémialiag kasztrálják, és szoros ellenőrzés alatt tartsák.
2017. márc. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%

A múlt századig nem volt büntetendő a pedofília, tehát nem kell ezt úgy kezelni, hogy egyértelműen évezredes devianciáról beszélünk, miközben csak a modern "gyermekjog", azaz a szokásos liberális maszlag emelte be a büntetőtörvénykönyvbe. Addig teljesen elfogadott volt (közelkeleten máig) a pedofília és számos műalkotás örökíti meg az aktust.


Pedofíliánál nem állapítható meg egyértelmű rendellenesség, nem is feltétlenül rendellenesség, csak éppen jogi akadályok miatt szorultak ki a pedofilok a társadalom peremére és politikai nyomásra egyeztek meg abban, hogy ez rendellenesség. Ami azt illeti, egyre több szexuális devianciát emelnek vissza a "normális" kategóriába a rendellenességből, szintén politikai nyomásra (pl a homoszexualitás pont fordítva, eddig keresztény nyomásra a múlt századig devianciának minősült, újonnan lett elfogadott 'állapot').


RÖVIDEN: nem mentális, hanem gyermekjogi okok miatt ítélik el a pedofilokat. Ugyanígy a melegeket sem mentális, hanem vallási okokból voltak évszázadokon át kirekesztve a társadalomból. A darwinizmus és a fajfenntartás is csak a 19. század végén kezdett el beszivárogni a közgondolkodásba. Az adott kortól függően rendellenességnek és természetes viselkedésnek is minősülnek.


Ennek értelmében: miért kell őket kivégezni? Társadalmi nyomás miatt? Ez nagyon gáz, remélem tudod, függetlenül attól, hogy pedofilokról van szó. Igazából akárkire ráhúzható ez a séma legközelebb (migráns, náci, lipsi, lajcsi stb). Hamarosan jönnek úgyis a szexrobotok, ahol a robot popsit dughatják a pedofilok, szóval nem kell annyira jajveszékelni így a 21. században, amikor már szinte bármi megoldható.

2017. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

Uh,ez azért erős.


Már miért kellene meghalnia?

Rengeteg ember él szex nélkül,azok is,aki nem pedofilok.

2017. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%

1) Pedofiloktól függetlenül, szerintem bárki igényelhesse önként a halált. Sok pengével meg mérgekkel meg savakkal meg hasonlókkal játszadozó hülye helyett kellenének ilyen központok. Bemegy az ember, elbeszélget egy pszichológussal, aztán ha továbbra is úgy érzi, hogy meg kell halnia, akkor szépen megkapja az injekciót, vagy akármi. Már csak azért is meg kéne ezt csinálni, mert kíváncsi vagyok a hatására.


2) Nem igazán érdekel, hogy milyen rossz szegény pedofiloknak. Amíg rossz nekik, addig jó mindenki másnak. Ha a pedofil elkezdi azt érezni, hogy ő csak egy átlag ember, aki megérdemli a boldogságot azzal a hat éves kislánnyal... Na ott kezdődnek a komoly bajok.

2017. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%

Az utolsónak abban igaza van,hogy a jog sem egyforma mindenhol.

Amerikában pl 18 év felett lehet csak szexelni.

Egyesek azt is pedofílnek titulálják,ha valaki egy 15-17 évessel szexel.


Aztán ha csak szigorúan természeti szempontból közelíted meg,nekem volt olyan osztálytársam,aki 10 évesen kezdett menstruálni.

Nyilván ettől még nem feltétlen érett a szexre,de a természet szerint igen.

2017. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Ha valaki mondjuk 19, és lefekszik egy 17 évessel, az nem pedofília. Jogilag lehet, nem értek hozzá. De nem erről beszél itt mindenki más. Hanem arról, hogy egy teljesen felnőtt ember szexuálisan vonzódik pubertáskor előtti gyerekekhez. Tehát mondjuk 10 év alattiakhoz. Erről van szó.
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
csak azt mondja már meg nekem valaki,hogy létezik e olyan a világon,hogy egy 6 éves kislány tudja,érzi,hogy vonzódik egy 35 vagy 40+ os palihoz,mert szerintem ne haragudjatok de ilyen sehol nincsen.a pedofilok gyakorlatilag rámennek egy gyerekre,és az éretlensége miatt,gyakorlatilag nincs is döntéshozatal,ítélőképesség birtokában.már bocsánat ha rosszul látom nem vagyok pszichológus,csak gondolkodom.
2017. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!