Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsit több, mint...

Szerintetek kicsit több, mint 6 hét alatt van esélyem megírni a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés
Sajnos 3. tárgyfelvétel lesz. Ha átkerülök fizetősre, akkor nyerek egy 4. esélyt, így a kicsapástól még nem annyira félek, de mégsem szeretném ezt a szégyent tetőzni, amiben vagyok. Sajnos egyszer nem adtam le, egyszer meg szégyen szemre az egyik bíráló átdolgozást javasolt, amivel nem éltem. Igazából se én, se senki nem tartja korrektnek a visszadobás okát (a témába kötött bele), de ez nem számít. Sajnos a konzulensem nem segít semmit, előzőleg is "minden ok volt" szerinte, aztán tessék. Szóval lelki teher az egész számomra, mivel passzívra már nem mehetek, úgy voltam vele, hogy felveszek 1-2 szabvál. tárgyat, de sajnos kötelező kötelező tárgyat felvenni, így muszáj lesz ezt megcsinálnom. Forrásaim már vannak, most dolgozok egy új vázlat kidolgozásán, szóval nem egészen a nulláról indulok. Érdekel, hogy van-e valaki, aki szinte a 0-ról megírt 1 hónapon belül egy bsc szakdolgozatot és nem büfé szakon?

2022. febr. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen milyen szakon vagy? Mert az nem derül ki, kell-e valamilyen laborgyakorlat, mérés, kutatás, kérdőív... Ha ezek nem, az könnyíti a helyzetet, akkor 6 hét alatt simán sikerülhet.
2022. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hét alatt simán

csak 4 ne úgy telljen el belőle, hogy el kéne kezdeni

2022. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kötelező se a kérdőív, se a labor, lehet irodalmi összefoglaló is. Eü. képzés. Amúgy ennek ellenére volt benne kérdőív, de azt a részt elhagyom. Irodalmi összefoglaló lesz simán. Köszönöm a válaszokat! :)
2022. febr. 16. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom büfe szak-e, én:

ELTE gazdálkodás menedzsmenten az enyémet kb 10 nap alatt megírtam.


Viszont én nem olyan vagyok aki dolgozik rajt kicsit aztán pihi, ez-az, megint egy kis írás, hanem abban a 10 napban úgy ültem neki, hogy napi 2x3 órát írtam. Fejben meg volt miről akarok írni, így csak a forrásokat kellett keresnem közben. 1 hét alatt kb kész is volt, elküldtem konzulensnek, még 1 nap volt kicsit kibővíteni miután vissza küldte és 2 nap rendbe rakni kinézetileg (rendes forrás megjelőlés stb).


6 hét alatt simán meg lehet írni, ha van időd.

2022. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztatóak. :)
2022. febr. 20. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hét alatt simán meg lehet írni ha csak ezzel foglalkozol. Ha mással is, akkor 6 hét bőven elegendő.
2022. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak írtam meg mert nei végképp nem volt rá ideje. Átküldött egy rakat forrást, neki is elég volt irodalomelemzés, tulajdonképpen csak átfogalmazni kellett. Ötös lett. Ha van ekég irodalmad és nem kell kutatni akkor a legtöbb időt tényleg csak a hivatkozás veszi el. A leggyorsabb egyébként ha telefonon diktálsz, gyorsabb mint a gépelés és nekem mondjuk szóban szofisztikáltabb a mondatalkotásom mint írásban. Így csak javítani kell. Most a sajátomat kezdtem el másfél évvel a leadás előtt, így azért valamivel részletesebb és nyugisabb, mondjuk az igaz, hogy komoly kutatási rész is van benne...
2022. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!