Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent a felvi tájékoztató...

Mit jelent a felvi tájékoztatóban ez a mondat?

Figyelt kérdés

"A képzés követelménye - nemzetközi jellegének erősítése érdekében - legalább egy félév külföldön szerzett tapasztalat vagy nemzetközi környezetben megszerzett gyakorlat"


Tehát egy félévet minimum külföldön kell gyakorlatozni vagy ez lehet Magyarországon lévő cég is, amennyiben az nemzetközi, mint pl a Deloitte, Waberer, McDonalds? (ezek nyilván csak példák és irodai részlegre gondolok itt gyakorlat alatt)



2022. febr. 21. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
szertinem az a "vagy" egyertelmuve teszi
2022. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem pedig nem teszi egyértelművé... Az sem egyértelmű, hogy mi számít „nemzetközi környezet”-nek. Mert én mondjuk arra is gondolnék ez alapján, hogy ha van egy magyar székhelyű cég, aminek külföldön is vannak elérhetőségei, akkor már az is annak számít.
2022. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Pontosan ezért írtam ki a kérdést, mert ahogy a #2 is írja, nekem sajnos nem egyértelmű.


Mert én is gondoltam arra, amit írt, hogy a nemzetközi környezet mit jelenthet.


Nem mindegy, hogy ki kell mennem külföldre vagy itthoni körülmények között kell a szakmai gyakorlatot teljesítenem.

2022. febr. 21. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3 pontosan erre ad valaszt a "vagy".

"egy félév külföldön ... vagy" mi mas lehetne az alternativa? ha nem kulfold, akkor nyilvan belfold, nem?

ha nem akarsz vagy nem tudsz kimenni kulfoldre (nem varhatjak el hogy mindenki megengedhesse maganak), akkor itthon is meg tudod csinalni, de nemzetkozi korulmenyek kozott. gondolom ez azt jelenti hogy nemzetkozi ceg nemzetkozi reszlegen kell teljesitened

2022. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!