Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A harmadik félévemben már nem...

A harmadik félévemben már nem fogok tudni második féléves tárgyat felvenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ez a második félévem az egyetemen. Volt egy kötelezően választható tárgyam ami tetszett és szerettem volna felvenni, de sajnos ütközött egy kötelező tárgyammal, így azt vettem fel. Kérdésem az lenne, hogy ezt a tàrgyat következő félévemben már nem vehetem fel? Mert például most tárgyfelvételnél se làttam, hogy első féléves tàrgyakat felvehettem volna :(
2022. febr. 23. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak a tavaszi félévben hirdetik meg, azaz majd a negyedik félévedben tudod felvenni.
2022. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a kötelezően választható tantárgyak nincsenek évhez kötve. Szóval szerintem nincs olyan, hogy pl. az egyiket az első két félévben vehetnéd csak fel, és ha te csak az ötödikben akarod, akkor már nem lehet. Szerintem is szimplán az van, hogy csak a tavaszi félévben hirdetik meg.
2022. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kötelezően választható, akkor van alternatívája. Ha azt nem akarod, akkor a következő meghirdetett félévben felveheted. nincs semmilyen korlát e tekintetben.
2022. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek:))
2022. febr. 23. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!