Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már 2 OKJ bizonyítvánnyal...

Ha már 2 OKJ bizonyítvánnyal rendelkezek, nem jelentkezhetek iskolarendszerű képzésre, hogy egy harmadikat is szerezzek?

Figyelt kérdés

Iskolarendszerű képzés keretein belül megszereztem 2 OKJ bizonyítványt. Azonban az élet úgy hozta, hogy kénytelen vagyok szakmát váltani, és szeretnék is. Kinéztem egy 2 éves képzést esti tagozaton egy szakközépiskolában. Viszont, nem tudom, hogy jelentkezhetek-e, mert már ingyen nem tanulhatok, de fizetési lehetőséget nem hirdetnek. Vajon jelentkezéskor utánam néznek, hogy van-e már szakmám? Lehetséges, hogy bejutok?


Előre is köszönöm!



#OKJ #harmadikszakma #ingyenesképzés
2021. júl. 27. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ingyen van. Az új rendszerben 2 alapszakmát le lehet rakni, függetlenül attól, hogy korábban csináltál-e okj-t vagy sem.
2021. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezeskor nyilatkoznod kell, hogy hany OKJ-d van. Ha ezeket a bizonyitvanyaid elfogadjak iskolarendszerunek, akkor megmondjak neked, hogy mennyi teritesi dijat kell fizetned az oktatasert.
2021. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 igaz ez? Hol lehet erről információt találni?
2021. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz pl itt [link]


De ezer helyen fent van, most jogszabályt nincs időm keresni, de így van.

2021. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2021. júl. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!