Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi portfólióhoz hol...

Felvételi portfólióhoz hol találom meg az azonosító számom?

Figyelt kérdés

Művészeti egyetemre készülök, aminek az első fordulójában portfóliót kell bemutatni. Új számomra ez az egész rendszer és nem tudom, melyik az a kód vagy számsor, ami azonosítóként kell szerepeljen a portfólión.

A e-felvételin a rendszer által meg van adva egy 3 betűs, 3 számos kód. Ez lenne az? Vagy jelentkezés után az egyetem címéről kéne megkapni? Valaki tudna segíteni?



2022. febr. 23. 18:20
 1/1 anonim válasza:

Ha a felvételi azonosító számra gondolsz, az a felvi.hu e-felvételi oldalán található a bal felső sarokban. Ez a link segíthet, ha nem találod: [link]

Ha a kérdéses egyetem a MOME, ott még külön kapsz egy hat karakterből álló kódot a tárhelyre történő regisztrációkor. Erről küldenek emailt is, tehát ha elfelejtetted, akkor ott keresgélj. Náluk ezt a kódot kell szerepeltetni a portfólió fájljának nevében.

Remélem, tudtam segíteni. Hajrá, sok sikert!

2022. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!