Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 11.évvégen 4,3as átlag jónak...

11.évvégen 4,3as átlag jónak számít?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.es, felevkor is ilyesmi lett az atlagom, ez eddig a legrosszabb, mindig jobb volt.

Elvileg nem lesz harmasom, szeretnék tovább tanulni. Ez jó átlag?



2022. márc. 1. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összesített átlagod nem számít a továbbtanulásnál, csak az érettségi tárgyakból vitt jegyek (azok is csak akkor, ha az egyik féle módszerrel számolják majd a pontjaidat). Ezt csak azért mondom, mert nekem például volt olyan, hogy az átlagomat lehúzta néhány reál tárgy, de az érettségi tárgyakból kitűnő voltam. Nem mindegy azért. De ha nem lesz hármasod, akkor igen, ez alapvetően egy jó eredmény. Milyen irányban szeretnél továbbtanulni?
2022. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Dejo, én úgy tudtam hogy az evvegik számítanak bele:) most harmasrq állok matekbol de addig még ki tudom javítani, mert nem olyan nagyon harmasra.


Nemzetközi gazdálkodás és a turizmus is érdekel igazabol😄

2022. márc. 1. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, az évvégi jegyek számítanak, csak úgy értettem, hogy a jegyeid rajzból vagy tesiből például nem számítanak bele abba az átlagba, amit ilyenkor néznek. Itt találsz róla egy részletes leírást:

[link]

Ezekhez a szakokhoz azért nem kevés pont kell. Sok sikert! :)

2022. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!