Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el, hogy a...

Hogy érhetem el, hogy a szakdolgozati kérdőívemet sokan kitöltsék?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá, hogy a kutatási témához indítanék egy kérdőívet. De ugye ahhoz emberek kellenek. Úgy tudom, hogy kb 100 ember kell, hogy hiteles legyen.

Nekem meg nincs sok barátom, örülhetnék ha 10 ember kitöltené



2022. márc. 1. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Oszd meg a Facebookon, ismerőseidnek szólj, családnak stb.
2022. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell osztani facebookon, illetve ki kell tenni facebook csoportokba, az egyetemi csoportokba, kérdőíves csoportokba, témához kapcsolódó tematikus csoportokba is. Illetve meg lehet kérni a konzulenst is, ha segítőkész, hogy ossza meg ő is a saját oldalán.
2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Tedd be különböző csoportokba Fb-n például. Vagy akár ide is.
2022. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha megosztom Facebookon, rákattint kb 2 ember. Nem vagyok népszerű
2022. márc. 1. 19:59
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak a saját ismerőseidben gondolkodj, tedd ki kérdőíves csoportokba stb., amiket felsoroltam. Gyakorlatilag ezért vannak, mindenki kitöltőket akar.
2022. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőíves csoportokban mások posztja alá is beteheted, csak akkor töltsd ki te is az övéket. De akkor oda tudod írni, hogy kitöltötted az övéket, és szeretnél cserébe te is egy kitöltést.
2022. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
"Pesten hallottam" a csoport neve facebookon. Van kb 500 ezer tag. Minden 2. nap jön ilyen poszt, én ki szoktam tölteni mindenkinek.
2022. márc. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, jó választás lehet a települések Fb csoportjai. Ebből van egy rakásnyi, több százezer taggal. Ha mindegyikből kitöltik 7-10-en, az már egész jó eredmény. Ismerősi körödben, rokonok között is terjesztheted, ilyenkor minden kitöltés arany. De mondjuk ha elküldöd nekem privátban szívesen kitöltöm és lesz +1. Már ha célcsoportban vagyok. 21F (megyeszékhely)
2022. márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!