Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizetős leszek vagy állami?

Fizetős leszek vagy állami?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha fizetősre vettek fel, de jó az átlagom és átjelentkezek egy másik egyetem (ugyanezen karra és szakra) akkor ott is automatikusan fizetősként kezelnek, vagy megnézik az átlagom? Előre is köszi!

2022. márc. 7. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van hely a támogatotton, arra is átvehetnek.
2022. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jogász szakon nem vesznek át, csak önköltségesre. De meg kell nézni az egyetem honlapját, ott bővebb tájékoztatást is kaphatsz!
2022. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az átlag csak feltétele az átvételnek. De minden egyetem máshogy osztja el a tárgy kreditértékeit, így az átlag a későbbiekben nem fog számítani. Az új egyetemen megszerzett kreditek és annak átlaga lesz a fontos. Előző voltam!
2022. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!