Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diákmunkát végzel, az...

Milyen diákmunkát végzel, az egyetemen mit tanulsz?

Figyelt kérdés
Ha szeretnéd azt is leírhatod, hogy hetente kb. mennyit dolgozol és mennyi a fizetés?

2022. márc. 8. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Mérnök gyakornok vagyok, heti 30 órában dolgozom, 2200 a bruttó órabérem.


Mérnökinformatikusnak tanulok.

2022. márc. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most épp nincs munkám, januárban véget ért a projekt amire felvettek, azóta pedig a suli miatt nem tudtam újat vállalni.

Ezen az utolsó helyen 1750 forint volt az órabérem (nettó), kapcsolattartási/új kapcsolatfelvételi feladataim voltak (bővíteni akart a cég) heti 8 órában egy logisztikai vállalatnál. Néha voltak ad hoc extra feladatok, tolmácsolás, fordítás, ott 15ezer/óra, a fordítás 10ezer/oldal. Elég jól fizetett, sajnálom, hogy véget ért. Egyébként közigazgatási szakon vagyok, szóval semmi köze nem volt hozzá.

Most olyat keresek, ami már a mesterszakomhoz fog illeszkedni, de minimum 1700 ft/órát itt is megkérem.

2022. márc. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Szoftverfejlesztő gyakornok vagyok, bruttó 2500 az órabérem. Hivatalosan heti 20 óra a keret tanév alatt, de nagyon rugalmasak. Előző félévben inkább heti 16 órában voltam, most hogy alig van már tárgyam, heti 32 órát dolgozom átlagosan.

Mérnökinformatikusnak tanulok, diákmunkát pedig a nyári szakmai gyakorlat folytatásaként, főleg tapasztalatszerzés céljából dolgozom.

2022. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Egy barátom magantanárként dolgozik BSc mellett, 4000/óráért korrepetál általános iskolás felső tagozatosokat főleg, meg gimiseket is.
2022. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2017 Ben voltam gyakornok heti 16 óra. Br 1900ft/h
2022. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!