Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diplomával tudok...

Milyen diplomával tudok elhelyezkedni külföldön? Konkrétan Svájc érdekelne

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy mi erdekel. A helyesirast viszont gyakoroljad!

Kint van munkalehetoseg, egyaltalan mi erdekel? Az emberek, vagy az allatok, a gyerekek, vagy az oregek, szellemi vagy fizikai munkat szeretnel vegezni? Mi szeretnel lenni egyaltalan, azt csak te tudod eldonteni.

2008. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Milyen diplomàval?

Attol függ milyen területre akarsz menni dolgozni.

Cégalapitàs most nagyon felkapott itt Svàjcban,bàr megmondom öszintén,akàr diploma,akàr nem itt egy magyarnak nagyon nehéz elhelyezkedni!

Vannak magyarok,ez biztos,hisz én is itt élek,de mostanàban màr nem szivesen alkalmaznak tulzàsba külföldieket.

Ugy értem a Svàjci nemzetiségü szereti a könyelmes irodai stb. munkàt végezni,a külföldieknek elöszeretettel osztogatjàk a gyàri,felszolgàloi,takaritoi stb munkàt.

Azt is inkàbb azoknak,akik tudnak tökéletesen nyelvet beszélni,ràadàsul nem a sima németete,hanem a francia németet,vagy a még sokkal nehezebben elsajàtithato svàjci németet.

Ràadàsul minden féle engedélyednek meg kell lenni,szerintem nem Svàjc az ahovà egy kezdönek ideàlis kijönni!

Nagyon jok itt a fizetések,nagyon szép környezet,viszont nagyon,de nagyon nehéz elhelyezkedni!

Legtöbb magyar hosszu évek ota él itt,igy tud itt érvényesülni,vagy ide ment férjhez,itt nösült meg.

De egyszerü munka vàllalàs miatt ide csak ugy érdemes jönnöd,ha màr otthonrol tudod hogy hol fogsz dolgozni ,kinöl,szoval van munkaajànlat a kezedbe!

2008. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elsö válaszolótol szeretném megkérdezni hogy hol talált hibát a kérdésembe??

A 2.-ik válaszolnak pedig köszönöm az információt hát ha minden jol működik akkor katasztrófavédelmi-s leszek . Legalább is nagyon remélem :D

2008. dec. 17. 14:47
 4/5 anonim válasza:
0%

tiszteletem!


én a jogi diplomára tippelnék, mert egy jó bíró, ügyész, v ügyvéd mindig kellhet ;)


Sok szerencsét!

2008. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az itthon szerezehető jogi diploma csak Magyarországon érvényes(mivel a mi jogrendszerünket tanulják)-bár különbözetit lehet tenni,de az naon macerás még plusz jó pár év (és nézd azt h a jog alapból 5 év).Én Egészségügyre szavaznék.
2009. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!