Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista társaim, ti is...

Egyetemista társaim, ti is könnyebben tanultok úgy, hogy a wordbe kijegyzetelt anyagot kinyomtatjátok?

Figyelt kérdés

A monitort bámulva sokkal nehezebben jegyzem meg az anyagot, így általában kinyomtatom, kihúzogatom a fontosabb részeket, és szerintem 2x olyan gyorsan megtudom tanulni.

Meg hát persze az anyagot berakom egy mappába, és akkor nem az van hogy nyomkodnom kell a gépen ide-oda.


2022. márc. 10. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok.
2022. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem kifejezetten zavar, ha monitorról kell tanulni.
2022. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak papír alapon szeretek tanulni, de inkább kézzel szoktam jegyzetelni (így jobban koncentrálok rá mit írok, sok mindent már írás közben is megjegyzek és a saját kézírásom is jobban szeretem olvasni, jobban megmarad mint a gépelt, nyomtatott szöveg).
2022. márc. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen én is így vagyok vele. Viszont nálunk olyan töménytelen mennyiségű oldalt lehetnye nyomtatni, hogy inkább beruháztam egy tablettre, ahol ugyanúgy tudok aláhúzni, kiemelni stb.

Néha kicsit zavar, hogy nincs papírstóc, meg azért tényleg nem teljesen olyan, de nem vagyok hajlandó 1000 oldalakat nyomtatni, hogy utána ki is dobjam...


Szigorlati tételeket kinyomtattam, de csak azért, mert így jobban érzékeltem, hogy mi van már meg és mi nem.

2022. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kézzel kijegyzetelt változatot preferálom. Jobban tudom érzékelni a mennyiséget, hogy mondjuk x oldalt mennyi idő alatt tanulok meg. Persze van az a mennyiség, hogy azt mondom, nem éri meg kiírni, mert nincs rá idő, de ritka, hogy így döntök.
2022. márc. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!