Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 25 éves kor felett is jár...

25 éves kor felett is jár árvaellátás?

Figyelt kérdés

Elvileg meglehet hosszabbítani 27 éves korig.

Mivel lehet indokolni, hogy kell nekem az a pénz? Vagy csak indoklás nélkül adjam be a kérelmet? Valaki intézett már ilyet?


2022. márc. 10. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

25 eves korig is csak abban az esetben jar, ha nappalin tanulsz, bar gondolom ez igy van jelenleg is, de utana, hiaba tanulsz meg esetleg, nem jar.


Ha megvaltozott munkakepessegu vagy, akkor jar talan eleted vegeig.

2022. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elmúltam 25, nappalin tanulok és méltányossági kerelem benyújtásával kapom most is. A Magyar Államkincstár honlapjàról le tudod tölteni a kérelmet amit be kell nyújtani ha szeretnél árvaellátást kapni továbbra is.
2022. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Második vagyok: indoknak írd be nyugodtan, hogy nappalin tanulsz és félárva/árva vagy.
2022. márc. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!