Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a 9.es osztályo...

Mennyire nehéz a 9.es osztályozó vizsga? És hogy néz ki egy osztályozó vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.-es lány vagyok, eddig sose volt semmi baj a tanulással, ezért is gondolom hogy sikerülni fog az osztályozó vizsga, csak aggódok, mert nem tudom hogy milyen lehet, hogy néz ki, illetve hogy szóbeli része is van? Összejött egy nagyobb betegség, ami miatt az iskola év nagy részét a kórházban kellett töltenem. Amikor csak tudtam jelen voltam és jelen is vagyok, de átléptem a 250 hiányzást így osztályozó vizsgát kell tennem. Kicsit félek, de mindent pótolok ahogy tudok. Nagyon nehéz, és nagyon sok? Könnyen "megbukhatok" vagy több hibát is ejthetek? Köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 16. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tényleg bepótolod amit kell nem lesz gond. Olyan mintha egyszerre megírnád az összes témazáródat. Azt hiszem van szóbeli része is.

Tanulj, ha valami nem megy kérj segítséget , esetleg próba feladatokat és menni fog

2022. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, az eddig vett anyagok 90%-át már tudom, minden hét végén kapom az anyagokat amiket vettek. Ezen kívül matekból külön tanárhoz is járok, mert azt az egyet egyedül nem tudom megérteni. Félek, de így hogy most kaptam egy kis megerősítést, azért már nem stresszelek rá annyira. 🤗
2022. márc. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!