Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az osztályozó vizsga minden...

Az osztályozó vizsga minden tantárgyból nehéz?

Figyelt kérdés
Mivan akkor ha nem az egész éves anyagot tudom de mondjuk a felét, akkor arra van esély, hogy átengednek ?
2014. jún. 4. 10:02
 1/5 anonim válasza:

Attól függ mit akarsz.


Ha meg akarsz szabadulni a tárgytól úgy,hogy osztályozót írsz és utána nem mész be érettségizni akkor elég neked belőle a kettes, és ahhoz elég felületesen tudni az anyagot,de akkor sem úgy h az első felét tudom a második feléről meg lövésem sincs.


A másik lehetőség h osztályozót írsz aztán érettségizel. Én angolból írtam, és még az angol osztályozó is sokkal nehezebb mint a közép érettségi. Osztálytársam töriből ment osztályozóra és ő is azt mondta hogy nehezebb mint az érettségi. Szóval igen, elég húzós az osztályozó és ha véletlenül megbuknál, akkor az hatalmas szívás...Úgyhogy csak akkor próbálkozz ha biztos vagy benne hogy átmész

2014. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De osztályozónál azt figyelik hogy tudom az egész éves anyagot nem? ha valamit nem tudok belőle akkor nem engednek át nem?
2014. jún. 4. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tanultál, akkor nem nehéz. Nekem háromszor kellett annak idején osztályozót tennem, és egyikkel se volt bajom.
2014. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha nem tudom az egész évi anyagot akkor átengednek?
2014. jún. 4. 17:08
 5/5 anonim válasza:
Hát attól függ mit kérdeznek. Próbálják úgy megcsinálni, hogy minden témakörből legyen benne egy kevés. Szóbelin meg amit húzol, az bármi lehet az éves anyagból
2014. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!