Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri írásbelire elég...

Emelt töri írásbelire elég csak a szóbeli könyvet tanulni?

Figyelt kérdés
Őszintén, kicsit megakadtam. A követelményrendszer alapján kezdtem, ott eljutottam az egyetemes újkorig, de utána azt a tanácsot kaptam, hogy a szóbeli emelt tételes, Maxim által kiadott könyvet tanuljam meg oda-vissza, mert 90%-át lefedi a követelményrendszernek. Na most, a könyvnek a felénél járok, úgy érzem, kicsit elvesztem, hogy most ezzel jó irányba haladok-e vagy sem. Tapasztalatok esetleg?:)

2022. márc. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van táblázatotok mely témakörök kellenek az emelt szintű írásbelihez. Egy szóbeli tételt kidolgozó könyv egyáltalán nem biztos hogy kitér minden kötelező témakörre az elvárt részletességgel.

Ha ami a tankönyvben van tudod (adott témakörnél) az írásbelihez, akkor minden rendben lesz.

2022. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én idén fogok emeltet tenni belőle és nem, egyáltalán nem elég az írásbelihez a szóbelis könyv. Ahogy az előttem szóló is mondta, nagyon sokszor kevés, valamint nincs is benne az a tétel, ami írásbelin viszont igen. Például a Frank birodalom nem is olyan rég szerepelt valamelyik írásbeli feladatsorban, viszont a szóbeli tételek között nem szerepel. Van, amit átfed, de inkább tanulj meg többet, mint kevesebbet. ÉS az előző évi feladatsorokat oldd meg, ott majd úgy is észreveszed, hogy elég-e.
2022. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 sok sikert kívánok! A kérdezőnek is.
2022. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!