Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biológia érettségihez...

Emelt biológia érettségihez idegen szavak gyűjtemény?

Figyelt kérdés

Lehet furcsának hangzik, de biológiával akarok tovább tanulni, úgy, hogy nem az erősségem az idegen szavak megtanulása. Könnyen megértem a rendszereket és az összefüggéseket (matekból is jó vagyok,) de folyton elfelejtem a komplex szavakat. Viszont amelyik témához képes vagyok megtanulni adott szakszót azonnal eszembe jut róla az egész működése, rendszere, hozzákapcsolódó környezet. Ezért keresek egy idegen szavak gyűjteményt, mert nem találtam semmi használhatót a netem ezzel kapcsolatban.(csak olyat ami nagyon alap színtű, vér, alma, föld stb.) (Segítségképpen olyan szógyűjteményt keresek ami tartalmazza a következő szintű szavakat pl.: oxidoreduktázok, galaktozémia, sinusok, apoptózis, hippokampusz stb.)

Előre is köszönöm a segítséget! Elég kétségbeesett vagyok



2022. márc. 19. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!