Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esetleg valakinek gyűjtemé...

Van esetleg valakinek gyűjteménye az emelt szintű kémia érettségihez szükséges reakciókról? Itt gondolok minden reakcióegyenletre amit az emelt szintű érettségin tudni érdemes.

Figyelt kérdés

Én összegyűjtöttem már őket egy jó ideje, természetesen elektronikusan volt csak meg, és laptopom krónikus adatvesztése miatt odalett az egész. (Épp jókor. A többi szükséges tudnivalót megosztottam másokkal is, azokat így sikerült visszaszereznem, de ez csak nekem volt meg.)

Nem tudom van-e még valaki aki ezt ilyen formában összegyűjtötte, de ha akad, nagyon hálás lennék ha meg tudná velem osztani!



2014. máj. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem találsz, akkor tudok ajánlani két könyvet, amiben vannak kémia kísérletek.


- Kémiai album: [link]


- Saját kémialaborom a sikeres érettségihez + DVD [link]


A másodikat jobban szeretik, de mindkettő eredményes lehet.

2014. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végső esetben remélem még be tudom szerezni gyorsan valahonnan. :)
2014. máj. 11. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, hog ilyenre gondoltál-e, de itt vannak kémiai kísérletek, ez az első videó: http://www.youtube.com/watch?v=EgXN24FXaQ4
2014. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, hogy próbáltok segíteni, de ez sajnos még mindig nem az amire szükségem volna... :/ Valójában nekem csak maguk a reakció egyenletek kellettek volna, amiket alkalmazni kell. Most már talán valahogy megoldom csütörtökig... :) Azért ha valakinek még van tippje, szívesen fogadom! De igazán köszönöm!
2014. máj. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!