Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam próbavizsgán. Mit...

Megbuktam próbavizsgán. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem kéne elmennem a vizsgára, ez most megütött.

Szakmai vizsga előtt állok, és nem érzem hogy menne a vizsgafelkészülés. Valamint gondolkodom azon is, hogy már nem kéne folytatnom se a háralevő időszakot. Félek, nem akarok megbukni alig 1,5 hónap van vissza.

Szerintem ez nem az én szintem.

Jobban járok ha inkább nem megyek el vizsgázni?



2022. márc. 23. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Inkább ne menj vizsgázni.
Próbáld meg hátha átmész.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mész el, automatikusan megbuksz.

Ha elmész, van arra esély, hogy nem buksz meg.

Szerinted a kettő közül melyik a jobb?

2022. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás hozzá intenzíven?
2022. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye lennél 1,5 hónap hátralévő idő miatt behisztizni és hagyni elveszni az éveket.

A próbavizsga lényege, hogy adjon egy visszajelzést miben kell még javítanod. Nem történt semmi több.

Feküdj neki, tanulj rendesen és menj el vizsgáznim

2022. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Így legalább tudod, hogy mi a gyenge pontod, min kell javítani az igazi vizsgáig! Ezért van a próbavizsga! Hagyj magadnak arra is időt persze, hogy egy kicsit megéld a csalódást, hogy nem úgy sikerült, amit vártál, aztán pedig mély levegő és engedd el. Ha már idáig eljutottál, akkor miért ne tudnál levizsgázni? Az első válaszolónak pedig teljesen igaza van, hidd el, amit írt.
2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónap sok idő, ez alatt sokat tudsz még tanulni. A próbavizsgát meg vedd csak egy szintmérőnek, ami alapján tudod, hogy akkor hogy álltál. Ezért nehogy feladd az egészet. Kapd össze magad és legalább próbáld meg. Ha beleadsz mindent, akkor elég reális esélyed van rá, hogy sikerüljön. Ha feladod, akkor meg kárba megy minden eddigi erőfeszítésed.
2022. márc. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap? Az tenger idő! Tessék szorgalmasan seggelni és minden a legnagyobb rendben lesz. Csigalom! Menni fog!
2022. márc. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elmentem vizsgázni és át is mentem rajta. Nem bántam meg hogy elmentem rá.
2022. máj. 18. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2022. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :)
2022. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ugye, hogy ugye! Gratulálok!
2022. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!