Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap próba érettségim lesz...

Holnap próba érettségim lesz és nem tanultam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9. vagyok tehát elsős. Nem készültem, saját hibám, viszont nem tudom mit csináljak. A tanár azt mondta szó sem lehet arról hogy azt mondjuk neki hogy nem tudok semmit, mert meg kell próbálni. Nem tudok semmit de az se megoldás ha csöndben merengek ott előttük szótlanul. Osztályozzák 200% jegynek veszik (irodalom és nyelvtan dupla, 400%) a matek és német az még rendben van de magyarból bukta :/ Csak tanácstalan vagyok, pedig ha nem sikerül akkor se bukok meg.

2021. máj. 30. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azert meg van idod legalabb elolvasni, de gondolom adnak szoveggyujtemenyt is...
2021. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, ez nem igazi érettségi. Csak felmérő, arra nem kell tanulni. Meg persze neked segítség, hogy milyen típusú feladatokra készülj, és hogy miben kell fejlődni.
2021. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!