Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíjat...

Bursa Hungarica ösztöndíjat mikor utolják?

Figyelt kérdés
Most először pályáztam, már kaptam emailt, hogy jogosult vagyok az ösztöndíjra, amiben azt írták, hogy márciustól kezdik meg az utalást 10 hónapon keresztül. Már csak 1 hét van hátra márciusból, lehetséges, hogy ilyen későn utalnak, vagy valami probléma lehet?

2022. márc. 24. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az önkormányzati részből még egyik sem jött meg, viszont az intezmenyiből pedig jött neptunba a februári, márciusi és áprilisi összeg is.
2022. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem április elsején jött meg az intézményi résznek a februári és márciusi része egy összegben, az önkormányzati még várat magára. Jó lenne, ha már utalnák végre.
2022. ápr. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!