Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2020/21 második félévében és...

2020/21 második félévében és 2021/22 első félévében folyósították nekem a bursa ösztöndíjat. Most látom hogy 2021 nov. 5 a jelentkezési határidő. Ez az új pályázóknak szól? Én továbbra is kapni fogom az ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Vagy nekem is újra kellet volna pályáznom? Van bármilyen lehetőségem még?

2022. jan. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked is újra kellett volna pályáznod. Ez nem egy "örökösztöndíj", megpályázod ősszel, elfogadják, és a 2. félév+köv 1. félév amire jár.


Gondolj bele, simán megváltozhat +/- irányban is az anyagi helyzeted/életkörülményed, ami alapján már kapod/már nem kapod az ösztöndíjat.


Hát, már rég elbírálták őket szerintem, uh max a következő körben.

2022. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tudom, hogy ha megpályázom 10 hónapig kapom automatikusan? vagy közte kell még 1x pályázni?
2022. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 félévre jár a bursa ha megpályázod, szóval csak évente kell pályázni.
2022. okt. 29. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi
2022. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!