Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik regényben vannak azok...

Melyik regényben vannak azok a frappáns kis versikék, mondókák?

Figyelt kérdés
Valamikor olvastam, de már nem ugrik be. 1984? Szép új világ? Fahfrenheit 451? Remélem beugrik valakinek. Hol találhatnék rá ezekre az interneten? Mondjuk ha már egy meglenne, rá tudnék keresni. Help plííz!

2022. ápr. 1. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 1984-ben vannak versikék.
2022. ápr. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés az 1-eshez:

A Szép új világban is vannak versikék (elég beteges némelyik)!

A Fahrenheit 451-est még nem olvastam, csak filmben láttam.

2022. ápr. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Nostradamus?
2022. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem Nostradamus, hanem a fentebbi regények, vagy azokhoz hasonló kaliberű műben találkoztam ezekkel a kis versikékkel. Csak már nem emlékszem melyikben. kis kétsorosak, vicces mondókák, néhány darab van belőle a könyvben. Ha valaki egyet írna közülük, azonnal tudnám hogy az-e az :)
2022. ápr. 1. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép új világ


Ezekre gondolsz?


Szóma, ha mondom, segít a gondon, már néhány köbcenti, helyre biccenti.


Orgia Forddal jó móka, forrj össze nőkkel egy csókra, fiú a lánnyal együtt van itt, egy kis orgia felszabadít.

2022. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Szóma, ha mondom, segít a gondon, már néhány köbcenti, helyre biccenti."


Igeen, ezek azok!! :D Köszönöm!!!

2022. ápr. 1. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!