Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy van-e valami ”fogyim” matematikai, logikai gondolkodás terén?

Figyelt kérdés
Nálam nem arról van szó, hogy nincs érzékem a matekhoz, vagy hogy nem készülnék. Hanem hogy ha szét tanulom a fejem, akkor sem érem el az elégséges szintet. Amióta iskolába járok, minden évben küzdök a kettesért. Korrepetálásra is rendszeresen járok, otthon is készülök, de egyszerűen nem látom értelmét. Annyira el vagyok keseredve, hogy el nem tudom mondani. Fogalmam sincs hogyan fogok leérettségizni (idén). Tényleg úgy érzem, hogy az agyammal van valami gebasz. Ez lehetséges? És ezt hogy lehetne kideríteni?

2022. ápr. 5. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2022. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? xd
2022. ápr. 5. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy véletlenül diszkalkuliás? Ezt ki lehet vizsgáltatni, nézz utana.

Vagy egyszerűen rosszak a logikai képességeid, vagy ne sértődj meg esetleg buta vagy szimplán.

2022. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
#3 Szerintem az írásából nem az jön le, hogy "szimplán buta" lenne...
2022. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek már mind1 kérdező, ha 1 hónap van az érettségidig. Ennyi idő alatt egy szakvéleményt nem állítanak ki. ezt jóval hamarabb el kellett volna kezdeni, hogyha felmentésre hajtasz, sőt azt nem adják olyan könnyen.
2022. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!