Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen címet adatnék a szakdol...

Milyen címet adatnék a szakdolgozatomnak?

Figyelt kérdés
Alapvetoen a szakdolgozatomat arról írtam,hogy milyen mértékben és hogyan traumatizálja az művi és spontán abortuszon atesett nőket maga az egész folyamat. Eddig arra a címre jutottam hogy A SPONTAN ES MUVI TERHESSEGMEGSZAKITASON ATESETT NOK TRAUMATIZÁZIOJANAK FELDERÍTÉSE. De valahogy ezt nem érzem elég szakmainak vagy nyakatekertnek ahogy az ez szakdolgozathoz méltó lenne:D a konzulensemet elég nehezen érem el,szóval ha lenne bárkinek bármi tippje ezzel kapcsolatban az írja le nekem kérem,előre is köszönöm!:D

2022. ápr. 5. 17:33
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Spontán terhességmegszakítás? Olyan nincs...

A vetélés (abortusz) lehet spontán vagy művi.

Terhességmegszakítás = művi vetélés/abortusz.

2022. ápr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A magzat elvesztésének pszichés hatásai(nak felderítése)

Ez magában foglalja a vetélést és az abortuszt is. A nőket meg nem fontos kihangsúlyozni a címben, hiszen csak ők eshetnek át rajta. :)

2022. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát maga az abortusz szó vetelest jelent,de valóban a terhessegmegszakitas szó nem illik a vetélés temakorebe,bár én azzal is foglalkoztam, hogy azok hogyan élik meg akiknek muszaj volt valamilyen rendellenesség miatt elvetetniuk.
2022. ápr. 6. 07:05
 4/4 anonim válasza:
54%
Egeszsegugyi kaparas: szukseges rossz vagy ut a karrierben valo kiteljedes fele?
2022. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!