Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is ennyire retteg attól,...

Más is ennyire retteg attól, hogy nem kerül be az egyetemre?

Figyelt kérdés

Budapesten van a lakásom, az életem, és nagyon nem akarok vidékre költözni, ha lecsúsznék az itteni egyetemről.

Más hogy van ezzel? Nagyon stresszelek…


2022. ápr. 6. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Ha lecsúszol, jövőre újra jelentkezel.

Nagy kaland.

2022. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jelentkezhetek újra, mert ha felvesznek vidékre, akkor oda kell mennem. :(
2022. ápr. 6. 01:41
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell odamenned.

Maradhatsz Pesten, és akár elmehetsz dolgozni, közben pedig csinálhatsz egy másik érettségit, hogy több pontod legyen.

2022. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Már miért kellene? Ez már nem általános iskola hogy tanköteles vagy ezért mindenképp menned kell valahova.
2022. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 User738294926 válasza:
75%
Jól mondják az előttem írók. Ha oda vesznek fel max nem mész el beiratkozni és kész.
2022. ápr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne aggódj ezen, úgy fog történni ahogy kell.

Az előttem lévők jól mondják, a vidékibe nem mész és maximum addig dolgozol. Nem gáz, ott már bármilyen korosztály van.

Legalább addig össze szedsz egy kis pénzt

2022. ápr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a szülei is így gondolkodnak erről. Ennyi idősen ennek még nagy a súlya.
2022. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!