Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizők, ti hogy készültö...

Érettségizők, ti hogy készültök az írásbeli érettségire? Pontosan miket tanultok és stb?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én matekból csinálok feladatokat témakörönként:

[link]

Meg teljes feladatlapot is csináltam. Így tudom, hogy kb. mennyi pontot tudok elérni, meg mikre kell figyelnem. Elsőre mondjuk kihagytam az ellenőrzést, és az rögtön minusz 2 pont.

Németül olvasok, sorozatokat nézek, és az éretségi nyelvhelyesség részét oldom meg.

A többire még nem kezdtem el készülni. Magyarból majd a novellaelemzés szempontjait átnézem, töriből meg naggyából az egészet szeretném átnézni, de ezek nem fontosak nekem. Töriből talán nézek youtube videókat, de az lehet túl sok idő lenne. Ha találnék egy rövid sorozatot, ami jól összefoglalja, az szuper lenne.

2022. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*azért volt minusz 2 pont, mert két helyen is kellett volna ellenőrzés
2022. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!