Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a mai matek...

Mit gondolsz a mai matek érettségiről?

Figyelt kérdés

2021. máj. 4. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Jó nehéz volt
Ugyan! Könnyű volt az egész
Nem voltam érettségizni mert covid karanténban vagyok
Milyen érettségi? Ma volt az érettségi? XD
Végrendeletemet írom meg
43 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mindig imádtam a matekot, semmi nehézséget nem okozott.
2021. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
Full korrekt volt szerintem.Hagyták a függvényeket meg egyenlőtlenségeket a picsába (hála istennek) aki meg egy egyenletrendszert nem tud megoldani az elég gáz. xdd (ma érettségiztem)
2021. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Olyan nincs, hogy kb olyan nehéz volt, amilyenre számítottam?

Kb gyenge 4-es, erős 3-as lesz szerintem. 59-68 pont közé saccolom az eredményét.

Könnyűnek nem mondanám, mert közben több kisebb mental breakdownom volt, de nehéz sem volt annyira, hogy a végkifejlet miatt sírjak majd.

2021. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt annyira vészes az elmúlt évek feladatsoraihoz képest inkább az egyszerűbbek közé tartozik. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy akik írták, azok közel 1,5 évig távoktatásban tanultak előtte, ami matekból azért jelentősen megnehezítette a felkészülést.
2021. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Pont olyan sz*r volt amire számítottam.
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem volt nehéz, szerintem bőven 90 felett lesz, de az emeltről sírva jöttek ki.
2021. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!