Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen mindenkinek elérhető...

Milyen mindenkinek elérhető szakkolik vannak Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségizem, jövőre elsőéves egyetemista leszek (nappali tagozaton).

Vidéki vagyok, és pesti egyetemekre jelentkeztem, így kolikat keresek, ahova beköltözhetnék majd. Az általam megjelölt egyetemek kollégiumait megnéztem, és néhánynál láttam azt, hogy nem feltétlenül szükséges a jelentkezéshez az, hogy az adott egyetemen legyen valaki hallgató.

Emiatt fordulnék hozzátok, hogy ismertek-e olyan szakkolikat/kolikat, amik rugalmasabbak egyetemeket illetőleg, és elérhetőek "mindenkinek" (gondolok itt pl az MCC-re)?


Köszi szépen, ha segítesz! :)



2022. ápr. 16. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha "politikusképzőt" keresel, akkor [link] :)


Nem világos, hogy milyen területen vagy, reál területen sajnos nem annyira jellemző az effajta rugalmasság

2022. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!