Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így a sulival?

Csak én vagyok így a sulival?

Figyelt kérdés
Utolsó két hónap, holnap suli és ha eszembe jut hánynom kell tőle. Már teljesen elegem van a suliból, dogákból, tzk-ből. Tényleg már csak azt akarom hogy vége legyen és jöjjön a nyár és ne legyen több stressz mert én már nem bírom egyszerűen. Motivációm 0 és csak az van a fejembe hogy 1-est kapok mert nem tanulok semmmit. De így se kezdek el tanulni.

2022. ápr. 19. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Csak te vagy így
Én szeretem a sulit
Ne is mondd mindjárt meghalok én is
Nem szeretem a sulit
Legyen már nyár
Nekem mindegy
Én már kikészültem
22 szavazat
 1/6 anonim válasza:
28%
örülj neki. gyárba rosszabb lesz
2022. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
12%
Én is így vagyok vele.
2022. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

"Utolsó két hónap, holnap suli és ha eszembe jut hánynom kell tőle"


Utolsó 40 év, holnap munka, ha eszembe jut, hánynom kell tőle. Már teljesen elegem van a munkából, a feladatokból, az emberekből. Tényleg már csak azt akarom hogy vége legyen és jöjjön a nyugdíj, és ne legyen több stressz mert én már nem bírom egyszerűen.

2022. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
26%

És mi a terved utána? Ha elégedett leszel egy rossz érettségivel, és nulla végezttséggel, akkor egészségedre.

De ez nem valami egyedi eset, szerintem nincs normális ember, aki kedvtelésből ül le magolni, vagy gyakorolni, szimplán van egy kis ambíciójuk, és tudják, hogy ehez jól kell tanulni.

2022. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Én alapvetően jó tanuló vagyok, ráadásul végzős, így nekem már csak másfél hét van vissza, de nagyon át tudom érezni amit a kérdező leírt
2022. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Első mentálisan ott érzi magát az biztos a kérdező az iskola párban már.
2022. ápr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!