Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem sikerül...

Szerintetek ha nem sikerül érettségin a matek de a többi igen akkor az ugyanúgy “szégyen”?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán szégyen ,ha nem sikerül elsőre vagy ,ha nincsen ?

A matekon izgulok mert próba érettsègit írok újat mert az előző nem sikerült és kaptam még egy lehetőséget, tanulgatok rá átnéztem 2010-től 2020ig az érettségiket de valahogy mègsem ragadnak meg…

És lehet nem fog sikerülni

És nagyon szégyenkezve érzem magam már előre ez miatt..

Nektek mi a véleményetek erről?



2022. ápr. 19. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Én sík hülye voltam matekból, 11.-ben majdnem megbuktam, mégis simán meglett az érettségi, még csak nem is kettessel, felesleges rágörcsölni, annyira nem nehéz.
2022. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb, hogy bízz önmagadban!

m

Mielőtt elkezdenéd a választ írni, jól rágd át a kérdést, hogy jól megértsed.

Ha nem sikerül, attól még nem dől össze a világ, de kellemetlen a családban, rokonoknál, ismerősöknél.

Sok sikert!

2022. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A herceg válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe a Tik-Tok-ról a Rapidmatek felhasználót, nagyon sok értelmes dolgot mond, és sokat tud segíteni. Amúgy ne görcsölj rá túlságosan, mert úgy sokkal nehezebb.
2022. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!