Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinuson elsőévesként...

Corvinuson elsőévesként mennyi esély van bekerülni a Tarkaréti koliba?

Figyelt kérdés

Budapesttől 180km-re lakok, a szüleim elváltak, édesanyám 400 bruttót keres és egyedül nevel engem, mert nővérem már "felnőtt"


Van esélyem bekerülni? Ha nem kapok helyet, nem tudom mi lesz. Egy albérletben még egy szobát bérelni is iszonyat drága Bp-n. Szakkolik akkor már rég be lesznek telve, mire kiderül, hogy kapok-e helyet.



2022. ápr. 19. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szociális alapon nem hiszem, a br 400 még ha viccesen is hangzik, de nem számít kevésnek kollégiumi jelentkezésnél, mivel 130.000+ az 1 főre jutó nettó. Mindenképp jelentkezz, de ne csak ide, hanem nézd meg a többi egyetem kollégiumait, hogy hová jelentkezhetnek más egyetem hallgatói is. Egyházi kolik is vannak.
2022. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Így lesz, nagyon köszi a választ
2022. ápr. 24. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!