Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másfél éves gyerek mellett...

Másfél éves gyerek mellett elkezdeni a pszichológiát tanulni, később ledoktorálni?

Figyelt kérdés
Volt valaki, aki így csinálta az egyetemet? Baba mellett? Biztos, hogy rettentő nehéz, de kíváncsi lennék, valaki próbálta-e már.
2022. ápr. 23. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Sőt, 3 gyerek mellett.
2022. ápr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Én még kisgyerekes szülőt minőségi munkát végezni nem láttam, bocs. Max akkor, ha valakinek rendszeresen a nyakába tudta aggatni a gyerekét, de akkor meg mint szülő bukott meg.


Még a munkahelyen sem teljesítenek normálisan, pedig azt hinné az ember, hogy ha az a tét, hogy el tudják - e tartani a családjukat, akkor jobban odateszik magukat.


Lógnak, késnek, hamarabb lelépnek, szét vannak esve... Egy képzésbe méginkább beleszarnak, legalábbis nálunk csak az nem hullott ki a gyerekesek közül, aki ilyen hétvégi apuka volt és azon kívül, hogy együtt élt a gyerekkel, nem sok munkája volt vele. Folyton az egyetemen buzgott. Szerintem menekült otthonról. A legtöbb anyuka meg párszor előrántotta a munkahelyén jól ismert gyerekkártyát, aztán mikor a vizsgák és egyéb határidők alkalmával nem hatott meg senkit, felszívódott.

2022. ápr. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!