Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett mennyire...

Fakleszunk kérdése:

Egyetem mellett mennyire tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Pszichológusnak készülök, jövőre kezdenék, még nem döntöttem el, melyik egyetemre szeretnék járni (leginkább Károli, majd Pázmány, majd ELTE), de azt már tudom, hogyha megoldható, akkor szeretnék dolgozni is. Mennyire tudnék a szak mellett munkát vállalni, bármi tapasztalat? Elméletileg koliban laknék, ha nem jön össze, akkor albérlet, érettségin kívül nincs/nem lesz semmilyen végzettségem, de nyelvtudásom van (angol, francia, kínai). Előre is köszönöm :)

2017. jan. 2. 23:10
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Gyakorlatilag egy valamin fog múlni, hogy mennyi időd lesz másra: az órarendeden. Ha sikerül majd egy olyan órarendet összeállítani, ami 3-4 napba belesűríti az órákat, akkor lesz időd valami diákmunkát vállalni, illetve ott a hétvége. Mondjuk kolisként lehet inkább hazajárkálnál.

Nekem az egyik barátnőm Debrecenben végez pszichológiát, neki sikerül összehozni egy-két dolgozós napot is az egyetem mellett. (mondjuk nem kolis!)

2017. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az SZTE-n tanulok jogi karon. Most olyan az órarendem, hogy heti 2 napot tudok dolgozni. 2 órára nem jártam be a munkanapokon, de elkértem a jegyzeteket és simán levizsgáztam. Vizsgaidőszakban csak akkor vállalok munkát, ha a készülés 2-3 napnál nem vesz többet igénybe, nehéz vizsga előtt pedig nem is megyek.
2017. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!