Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen engedékeny kollégiumoka...

Milyen engedékeny kollégiumokat ismertek Budapest belvárosában (lehetőleg Pesten)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állt elő, hogy szeptembertől (11.-től) valószínűleg kollégista leszek, azonban vannak olyan iskolán kívüli elfoglaltságaim, amik megnehezítenék a bejutásomat egy koliba.

1. Egy kollégista napirendjét elnézve, ők elég sokat vannak a kollégium épületében (szilencium, kötelező elfoglaltságok, stb.). Én így is alig vagyok otthon, mivel gyakran az iskola végétől este 10-ig, akár 11-ig dolgozom, így ezekre nem nagyon lenne időm. Ráadásul a legtöbb ilyen helyen este 10-kor villanyoltás van, és hogyha én 11:30-kor állítok be, azt gondolom nem nézik jó szemmel.

2. Az étkeztetéssel is akadhatnak gondok, mivel inzulinrezisztens vagyok. Nem tudom hogy mennyire megoldható az ilyen helyeken a diétás étkeztetés, van-e esetleg hűtő, ahol a saját kajáimat tárolni tudnám?

3. Mivel én magánénekre járok, és színházban énekelek (azért is végzek sokszor olyan későn), elég sokat kell gyakorolnom. A hangoskodásommal viszont elég sok lakót zavarhatok. Plusz a gyakorláshoz egy zongorára is szükségem lenne. Ilyen szempontból nyilván egy konzis kollégium ideálisabb lenne, azonban ha ez nem megoldható, akkor olyan hely után kell néznem, ahol ezt elnézik nekem.



2022. ápr. 25. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!