Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELTE PPK tanulói, milyen...

ELTE PPK tanulói, milyen kollégiumot tudnátok ajánlani? (PPKE pszichológia szakosok véleményét is szívesen várom)

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdenék az egyetemen, és ha sikerül elérnem a ponthatárt, a két egyetem egyikén folytatnám tovább a tanulmányaimat. Eddig nem nagyon gondolkodtam a megfelelő kollégiumon, most viszont rájöttem, hogy fogalmam sincs, hogy válasszam ki a nekem valót. Legfőbb kritériumok: közel legyen egyik/másik egyetemhez, kulturált és legyen zuhanyfüggönye :) Minél több ötlet, annál jobb!!

18L



2019. febr. 16. 20:25
 1/1 anonim válasza:
ELTE PPK-s vagyok :) azt szokták mondani, hogy az ELTEn teljesen mindegy melyik kolit jelölöd meg, úgyis oda raknak, ahova ők szeretnének.. Egyébként pszichológia szakosként az épületek közelsége miatt célszerű az Ajtósi vagy a Damjanich utcai koli (12-17 perc azt hiszem mindkettő trolival). Engem a vezér útiba raktak, ez eléggé messze van. A zuhanyfüggöny a legtöbb koliban "hiánycikk", de nálunk például majdnem mindenki egyedül zuhayzik, magára zárja az ajtót. Esetleg szobatársak szoktak néha együtt zuhanyozni. Kulturáltnak esetleg az újabb kolik mondhatók, pl Nagytétényi úti, de az meg több mimt egy órára van a sulitól. Sajnos választani kell, hogy a közelség vagy a kulturáltság a fontosabb
2019. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!